UKRAINE

- Цілі і завдання Проекту "СВОЇ ЛЮДИ".
1. Допомога творчим людям у реалізації плодів їхньої праці і творчості. Людям якi готовi, і мають бажання, ділиться своїм теплом та талантом.
2. Привернути більше уваги до питань лікування та подальшої реабілітаціціі бійців що отримали поранення, і як внаслідок інвалідності, або членам їх сімей, якщо в цьому є необхідність.
3. Допомогти Вам, дорогі друзі, наповнити свій будинок теплом та затишком.

 

- Як це все працює.

1. Так як же це все такi працює? Все дуже просто і без будь-яких підводних каменів.

Вам що то сподобалося? Дивіться в зазначені контакти.
Якщо вказані контакти автора, значить ви зв'язуєтеся з ним та безпосередньо з ним обговорюєте форму оплати і варіанти доставки.
Можуть бути вказані контакти і автора і нашого проекту. В цьому випадку вам вирішувати з ким обговорювати ваші запитання.

2. Проект не стягує ніяких коштів ні з покупця ні з продавця. Проект безкоштовний для всіх. 

3. Проект не втручається у відносини між продавцем і покупцем. Проект тільки допомагає продавцеві знайти свого покупця, а покупцеві знайти те, що він шукає. У 99,9% ми публікуємо прямі контакти з продавцем, і ми не відстежуємо відбулася угода чи ні.

 

Нагадуємо: це не інтернет-магазин в загальновідомому розумінні. Це безкоштовний інтернет майданчик. Це повністю добровільний соціальний Проект, цілі якого позначені вище.

Крім цього нагадуємо Вам, що продаючи щось або ж купуючи щось через цей Проект, Ви добровільно підтримуєте дрібний приватний бізнес в Україні, а також ветеранів-інвалідів, тобто добровільно підтримуєте добробуд України!

 

Слава Україні!