(найбільш поширені запитання й відповіді на них)

 

Хто може взяти участь?
- Художники, письменники, поети, хендмейкери, ресторатори, бізнесмени, музиканти... та хто завгодно, будь-хто, хто є автором товару або послуги. 

Що потрібно для того що б потрапити в проект?
- Потрібно бути автором пропонованого; якісне фото вашого продукту; короткий опис (наприклад, розміри, рік, вага, призначення, і т.п.); ваші контакти, для зв'язку покупця з вами (наприклад, ваша сторінка в фб, емайл, телефон); і звичайно ж ціна (фіксована. аукціонні торги виключені).

Все приймається на сайт?
- Ні не все. Листок папірця на якому написана буква "я" і з підписом "цю букву написав я" ми не приймаємо. Все інше, здатне, наприклад, прикрасити чий то будинок, і підходить під одну з п'яти наших категорій каталогу приймаємо і відповідно рекламуються.

Мова спілкування?
- Будь-яка зручна, або ж рідна для Вас. Ми визнаємо будь-яку мову, наприклад, в коментарях до продукту, або ж в описі пропонованого до продажу продукту.

Вам потрібна допомога меценатів?
- Так, вона нам потрібна. Матеріальна або ж технічна. Будемо раді якщо хтось вирішить підтримати наш Проект.

Чому чорний фон сайту?
- Нам здалося що так красивіше. А  якщо серйозно, то нашому сайто-будівельнику і за сумісництвом адміну так легше для очей, під час роботи (було поранення в очі).

Кому і як можна допомогти?

- Iснують десятки госпіталів, реабілітаційних центрів, десятки, перевірених часом волонтерських організацій та волонтерiв, сотні поранених яким важко пристосуватися до нового життя... і завжди десь чогось не вистачає, і як правило завжди питання в грошах, на жаль...

Хто завгодно може надати посильну матеріальну допомогу одному з десятків існуючих благодійних проектів, що займаються допомогою в лікуванні або ж у реабілітаціi бійців які отримали поранення. Хочете допомогти, но не знаіте як і кому? Звертайтесь до нас, ми постараємося підібрати для вас інформацію про актуальні потреби на день сьогоднішній і передамо вам. Тільки перевірені часом організації або волонтери. Або ж Ви можете використовувати наш проект, тобто нас, для передачі вашої допомоги конкретному бійцю на конкретні потреби.

Звіти?
- Всі кошти, якщо вони коли небудь  потраплять до Проекту,  будуть передани  виключно на зазначені цілі, з обов'язковим звітом кому і на які потреби вони були передані.