Області застосування хендмейда

 

Існує безліч тем для прояву і реалізації ідей створення чогось. Можна сміливо припустити, що все, що можна було б зарахувати до хендмейду, просто неможливо перерахувати.
Але все ж, ось невеликий перелік, де найчастіше за все проявляється, точніше сказати, традиційно застосовується, хендмейд.

 

Одне з напрямку в'язання - амігурумі, тобто в'язання гачком або спицями іграшок і чоловічків.

Малювання чи розпис в різних техніках, живопис.

Вітражний розпис - це розпис скла спеціальними фарбами, що створює ефект вітражів.

Декупаж - декорування будь-яких поверхонь різноманітними техніками. Зараз популярний декупаж спеціальними серветками, штучне зістарювання виробів, наприклад Шеббі-шик.

Авторська біжутерія своїми руками. У цього виду творчості багато напрямків і технік. Це і бісероплетіння, ліплення з полімерної глини, створення прикрас з натуральних каменів, шкіри, дерева, плетіння шнурів і т.д.

Валяння з вовни або фелтінг, за допомогою якого можна створювати незвичайний одяг, аксесуари, прикраси, іграшки. Валяння буває мокрим і сухим.

Скрапбукінг ( з англійської «книга з вирізок») - створення і декорування фотоальбомів, листівок, альбомів з допомогою різних матеріалів (стрічок, квітів, гудзиків, страз, штампів, спеціального паперу тощо).

Миловаріння - створення в домашніх умовах мила, шампунів з допомогою великої кількості інгредієнтів.

Іграшки hand made - це створення іграшок у різних техніках і з різних матеріалів. Дуже популярна текстильна лялька Тільда, ляльки-примітиви, валяні ляльки з вовни, в'язані ляльки-амігурумі і т.д.

Печворк або клаптева шиття, де за принципом мозаїки з різнокольорових шматком зшиваються візерунки і малюнки. У такій техніці можна створити чудові ковдри, панно, всілякі аксесуари.

Флористика- створення композицій, букетів, картин з природних матеріалів (квітів, трав, листя сухоцвітів і т.д.).

Є ще багато інших видів творчості - батік, гончарство, квілінг та інші.

 

передрук. автор невідомий.

 

Add comment

Коментування доступне тільки для авторизованих відвідувачів.

 


Security code
Refresh