Що таке Hand Made (хендмейд)?

Хенд мейд (хэнд мейд, hand made) – це речі створені власноруч, якщо розуміти цей термін буквально. Але культура Хенд мейд речей дещо відрізняється від звичайного рукоділля, з якого розвинувся хенд мейд. Хенд мейд – це мистецтво створювати речі, що несуть в собі позитивну енергетику та чудовий настрій. Такий ефект досягається через те, що хенд мейдом займаються тільки ті люди, які дійсно люблять цю справу. Найчастіше, речі хенд мейд існують в одному екземплярі і є абсолютно унікальними. Навіть якщо майстер створить декілька речей, вони ніколи не будуть схожими одне на одне.

Останнім часом дуже популярним став такий вид занять, як " hand made " - дослівно з англійської «зроблено вручну» або просто - рукоділля. Це спосіб самовираження, це задоволення, це іноді спосіб заробляти, та відмінне ліки від нудьги і щоденності.

У чому плюси рукотворних робіт і чому все більше зростає попит і інтерес до цього виду занять?

В першу чергу, це індивідуальність. Як сказав Батлер С.: «Будь-яке людське творіння, будь то література, музика чи живопис, - це завжди автопортрет», а ми всі різні, як і наші рукотворні роботи. Адже автор у своїй роботі висловлює ідею, народжену всередині його, реалізує свої фантазії. Тому кожна рукотворна річ унікальна і неповторна, а отже, завжди допоможе виділитися з натовпу і бути не схожою на інших. Для будь-якої жінки це не маловажно!

По-друге, творець рукотворної речі, тобто хендмейдер створює роботу сам від початку до кінця, повністю контролюючи свій процес і відповідаючи за нього. Все робиться ретельно, уважно і ретельно, що передбачає якість виробу.

І по-третє, кожна рукотворна річ несе в собі тепло рук автора, частинку його душі. І його натхнення, позитив і задоволення від роботи обов'язково залишає свій відбиток на виробі і передається новому власнику.

По-четверте, заняття творчістю корисно для здоров'я. Роблячи що-небудь своїми руками, розвивається дрібна моторика рук, а це в свою чергу підвищує пам'ять, розумові процеси, уява. На руках існує багато біологічно активних точок, тому, працюючи руками, ми массажируем їх, стимулюючи роботу всього організму.

І по-п'яте, hand made дуже різноманітний, будь-яка людина може знайти заняття для душі, прикрасити свій будинок, незвичайними подарунками порадувати друзів. Це корисне проведення часу, можливість завести нові цікаві знайомства, знайти однодумців, розширити свій кругозір і побачити світ у нових барвах!

передрук. автор невідомий.

 

Comments  

+1 # Юлия 2020-12-18 19:55
Дякую!
Reply
0 # Super User 2020-12-18 19:59
І вам дяка, що в нашій спільноті.
Reply
0 # Юлия 2020-12-18 20:09
+
Reply

Add comment

Коментування доступне тільки для авторизованих відвідувачів.

 


Security code
Refresh