F.A.Q.

(найбільш поширені запитання й відповіді на них)

 

УкраїнаЯкі цілі та завдання порталу "СВОЇ ЛЮДИ"?

- Допомога творчим людям у реалізації плодів їхньої праці і творчості. Людям якi готовi та мають бажання ділиться своїм теплом та талантом. Та допомогти Вам, дорогі друзі, наповнити свій будинок теплом та затишком.

 

А як це все працює?

- Так як же це все такi працює? Все дуже просто, та без будь яких підводних каменів. Вам що то сподобалося серед оголошень? Дивіться нижче, в зазначені контакти. Якщо вказані контакти автора, значить Ви зв'язуєтеся з ним та безпосередньо з ним обговорюєте форму оплати і варіанти доставки. Можуть бути вказані контакти і автора і нашого порталу. В цьому випадку вам вирішувати з ким обговорювати ваші запитання.

 

Це все що безкоштовно?

- За великим рахунком так. Всі оголошення розміщуються безкоштовно. Портал не стягує ніяких коштів ні з покупця ні з продавця. Портал зовсім безкоштовний у цьому випадку. Але це стосується лише приватних оголошень, так як утримання та обслуговування торгових майданчиків, КРАМНИЦЬ, є трохи платними, для їх власників. Також портал не втручається у відносини між продавцем та покупцем. Портал тільки допомагає продавцеві знайти свого покупця, а покупцеві знайти те, що він шукає. У 99,9% випадків ми публікуємо прямі контакти з продавцем, і ми не відстежуємо відбулася угода чи ні.

 

Чи обов'язкова реєстрація на сайті?

- Ні, не обов'язкова. Ви можете зробити замовлення, наприклад в КРАМНИЦІ і без реєстрації. Але зареєструвавшись на сайті ви отримуєте можливість що небудь коментувати, брати участь в дискусіях і ставити оцінки, піднімаючи рейтинг того чи іншого продукту. Крім цього зареєструвавшись ви автоматично отримуєте Особистий Кабінет, де завжди можете побачити і стан свого замовлення і повну історію всіх своїх замовлень.

 

А взагалі що потрібно, для того, щоб додати щось на сайті?

- Ну поперше потрібно бути автором запропонованого; якісні світлини вашого продукту; короткий опис (наприклад, розміри, рік, вага, призначення, і т.п.); ваші контакти, для зв'язку покупця з вами (наприклад, ваша сторінка в фб, емайл, телефон); і звичайно ж ціна (фіксована. аукціонні торги виключені), та передати цю інформацію адміністратору порталу через спеціальну форму на нашому сайті розміщену ТУТОНЬКИ. Якщо продукт повністю відповідає тематиці сайту то протягом одного-двох днів матеріал буде розміщений чи в розділах оголошень чи в КРАМНИЦІ, що тут на сайті що на нашій сторінці в ФБ.

 

Хто може взяти участь?

- Художники та письменники, хендмейкери... та хто завгодно, будь хто, хто є автором товару або ж послуги.

 

Все приймається на сайт?

- Ні не все. Листок папірця на якому написана буква "я" і з підписом "цю букву написав я" ми не приймаємо. Все інше, здатне, наприклад, прикрасити чий то будинок, і підходить під одну з наших категорій каталогу приймаєтся і відповідно рекламуються.

 

Мова спілкування?

- Основна мова спілкування на сайті українська. Крім неї і будь яка, рідна для Вас. Ми визнаємо будь яку мову, наприклад, в коментарях до тексту в блозі, або ж в описі запропонованого Вами до продажу продукту.

 

Вам потрібна допомога меценатів?

- Так, вона нам потрібна. Матеріальна або ж технічна. Будемо раді якщо хтось вирішить підтримати наш портал.

 

Чому чорний фон сайту?

- Нам здалося що так красивіше. А  якщо серйозно, то нашому сайто-будівельнику і за сумісництвом адміну так легше для очей, під час роботи (колись були травмовані очі).